جهت خرید هدیه تبلیغاتی، ابتدا ثبت نام کنید
لطفا قبل از خرید ، جهت استعلام موجودی، تماس تلفنی بگیرید
 
تحویل سریع هدایای تبلیغاتی و خدمات چاپ لیزری
هدایا و خدمات چاپی طبق زمانبندی ارائه میگردد
 
با استفاده از جستجوی پیشرفته
هدایای تبلیغاتی خود را به آسانی انتخاب و خرید نمایید
 

 

پاور بانک

پاور بانک

پاور بانک,POWER BANK,یکی از محدودیت های دنیای موبایلی امروز ,شارژ محدود موبایل میباشد که با ارائه پاور بانک یا شارژر همراه موبایل ،تا حدی برطرف شده است,پاور بانک تبلیغاتی  در ابعاد ,اشکال و ظرفیت های مختلف ارائه میگردد و میتواند جهت انواع موبایل و تبلت و لپ تاپ استفاده شود.

در واقع زمانیکه به برق مستقیم شهری دسترسی نداریم،پاور بانک ها به کمک می آیند و لوازم الکترونیکی شما را ، روشن نگه میدارند و کارایی خودشان را به رخ میکشند.

 

در این برهه ، استفاده مکرر و ناگزیر از وسایل الکترونیکی ،و نزدیکی  آرام آرام  این وسایل  و تکنولوژی ها به درون زندگی ما ،این نیاز را بوجود میاورد که زمان بیشتری باید از این تکنولوژی در کار روزانه استفاده کنیم و  نیروی این زمان اضافه باید به طریقی تامین گردد.

 

در واقع میتوان دلیل ارائه و بوجود امدن پاور بانک ها را در سرعت تکنولوزی و پیشرفت سریع موبایل و تبلت و لپ تاپ و محبوبیت و همه گیر شدن آنها دانست و امکان استفاده از این وسایل ، در اکثر مکانها ، نیاز به داشتن نیرو و شارژ همراه را بوجود آورد و بطور کلی وسیله ای بوجود امد که قابل حمل بود و در هر لحظه میتوانست منبع سیال انرژی برای وسایل الکترونیکی ما باشد.

 

اسامی زیادی برای پاور بانک وجود دارد ، مثل شارژر همراه ، باطری موبایل ، باطری یدکی موبایل ، باطری همراه ، باطری خارجی موبایل، ولی یک اسم خاص هست که مصرف کننده ها به پاور بانک تبلیغاتی داده اند و آن  عشق موبایل بازها میباشد.

 

کیفیت در یک پاور بانک تبلیغاتی خوب ، بستگی به جنس باطری درون آن و مدار الکترونیکی یا کیت درون آن دارد.همانطور که میدانید پاور بانک ها شامل باطری قابل شارژ و یک بورد الکترونیکی هستند و استفاده از جنس مناسب در یک پاور بانک ، هم به کیفیت و سرعت شارژ خود پاور بانک کمک میکند و هم به کیفیت و سرعت شارژ موبایل .

 مقدار نیرو و قدرت شارژدهی یک پاور بانک را بر اساس میلی آمپر ساعت یا به اختصار mAh محاسبه میکنند و هر چه پاور بانک دارای میلی آمپر ساعت بیشتری باشد ، توانایی شارژ دهی بیشتر و یا شارژ دستگاههای قوی تری از جمله تبلت و لپ تاپ را دارد.

در اینجا دو نکته برای استفاده بهینه از پاور بانک:

اول اینکه برای استفاده بیشتر از شارژ پاوربانک ، در زمان شارژ ، موبایل خود را در حالت پرواز قرار دهید.در این حالت ، تنها قسمتهای اصلی موبایل شما فعال بوده و پاور بانک مقدار انرژی کمتری برای شارژ کامل موبایل شما استفاده میکند.

 

نکته دوم اینکه در زمان شارژ موبایل یا تبلت خود بوسیله پاور بانک بدنبال شارژ کامل 100% نباشید، بدین معنی که ، پاور بانک وسیله الکترونیکی شما را تا مرحله 80% یا 90% با سرعت همیشگی و زمان همیشگی شارژ میکند ، ولی برای 10 تا 15 % انتهایی ، نیرو و انرژی زیادتری مصرف میکند و این امر ذخیره انرژی درون پاور بانک شما را به آسانی و بی دلیل تحلیل میبرد؟(یک مثال ساده:وقتی شما یک کوله پشتی دارید ،مقدار زمانی که برای پر کردن 90% حجم داخلی آن استفاده میکنید بسیار اندک است ، ولی برای 10% حجم باقی مانده باید تلاش و آزمون خطای زیادی انجام دهید تا وسایل مورد نظرتان جا شود)

این مثال در مورد شارژ موبایل بوسیله پاور بانک تبلیغاتی نیز صادق است.

 

پاور بانک های تبلیغاتی در انواع مختلفی از نظر تولید کننده  ، جنس بدنه ، ظرفیت، شکل ظاهری و غیره موجود میباشند ، در این مجموعه شما میتوانید از پاور بانک های چند کاره نیز نام ببرید که بطور مثال در کنار عمل شارژدهی ، چراغ قوه نیز هستند و یا بعنوان مودم هم قابل استفاده میباشند و غیره.

 و نکته پایانی اینکه شما با دانستن مقدار محبوبیت و نیاز به داشتن یک پاور بانک تبلیغاتی خوب ،از این نیاز در جهت ارائه تبلیغات هدفمند خود برای مخاطبانتان استفاده کنید.

تمامی پاور بانک های موجود ، قابلیت حک اطلاعات تبلیغاتی شما را دارا میباشند و این مجموعه خدمات چاپ تبلیغاتی برروی پاوربانک مورد نظرتان را ارائه میدهد.

 

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
پاور, بانک, لوازم, جانبی, کامپیوتر, موبایل